Eladó üzleti célú ingatlan, UZ019315
Budapest V. kerület, Belváros

940 000 000 Ft

2 490 000 €

  • 458m²
  • földszint

MODERN IRODA EGY KLASSZIKUS BÉRPALOTÁBAN AZ V. KERÜLETBEN!!!!

A Szent István körút elegáns, díszes homlokzatú saroképületében kínáljuk vételre egy teljesen felújított, modern irodát. Az ingatlan 5 db egymás melletti lakás összenyitásával lett kialakítva és jogilag is irodává lett átminősítve.
Az V. kerület a főváros szíve, méltán az egyik legkeresettebb területe. Az ingatlan az V. kerület és a XIII. kerület határán helyezkedik el közel a Margitszigethez, Parlamenthez, és számos igazgatási épülethez. A környéken éttermek, kávézók sokasága, kulturális és kikapcsolódási lehetőségek elérhetők rövid sétával. A városrész közeli utcáiban található a magyar igazságszolgáltatás központja: a Kúria, a Fővárosi Törvényszék és a PKKB. Emiatt a környéken nagyon sok ügyvédi iroda működik. Az ingatlan nagykörúti elhelyezkedése miatt könnyen megközelíthető az M3 metróval, 4/6-os villamossal, és a Nyugati Pályaudvar közelében, több busz- és trolijárat megállója található pár perc sétára.

A társasház 1902-ben épült, a tető és a homlokzat pár éve került felújításra.
Az ingatlan a társasház magasföldszintjén és az 1. emeleten található, A két szintet belső lépcső köti össze. Az ingatlan magasföldszinti része úgy lett felújítva, hogy közvetlen utcai bejárat nyitható. A bejárat kinyitására településképi engedély beszerzése van folyamatban.
Mivel a teljes felújítás mindössze két éve készült el, ezért a legjobb hasznosítás az irodai funkció. Például egy akár 30 fős ügyvédi iroda is kényelmesen elfér az ingatlanban.
E mellett jó befektetés lehet szálloda vagy panzió kialakítása, mivel az önálló utcai bejárat lehetőségével csak nagyon kevés társasházi ingatlan rendelkezik a belvárosban. szintén jó jövőbeni hasznosítás lehet a korábbi lakófunkció visszaállítása, és akár 10 db kisméretű lakás kialakítása.

Az eladási ár nettó ár, további áfa (fordított áfa) terheli.

Regisztrációs szám

UZ019315

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
üzleti célú
Típus
épületrész
Építési mód
tégla
Méret
458 m²
Föld feletti nettó méret
502 m²
Belmagasság
370 cm
Állapot
Homlokzat állapota
Lépcsőház állapota
Víz
Van
Gáz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van

 

Lehetséges funkciók
vendéglátóipari egység, iroda, iroda és bemutatóterem, vagy üzlet, iroda és raktár, bemutatóterem, bemutatóterem és szervíz, vagy raktár, panzió, hostel
Hasznosítás
tulajdosnos használja

Irodánk kínálatából - Otthon Centrum Solutions Kft

eladó üzleti célú ingatlan

Index image
18

eladó telek

Index image
3

eladó telek

Index image
3

eladó üzleti célú ingatlan

Index image
8

eladó üzleti célú ingatlan

Index image
16

eladó telek

Index image
10

eladó üzleti célú ingatlan

Index image
15

eladó üzleti célú ingatlan

Index image
17

for sale plot

Index image
3