Eladó családi ház, H501719
Pécs, Bánom

42 000 000 Ft

105 000 €

  • 96m²
  • 4 szoba

Fedezze fel új otthonát Pécsett – tágas 4 szobás ház várja Önt!

Az ingatlanpiacon keresgélve, különösen családosok számára, kiemelkedő lehetőséget kínálunk Önnek Pécs csendes és barátságos Szabolcs városrészében.

A Baranya vármegye szívében található, 96 nm-es használt házunk ideális választás, ha egy tágas otthonra vágyik, ahol gyermekei biztonságban és nyugalomban nőhetnek fel.
Az ingatlan egy 1800 nm-es telken helyezkedik el, amely lehetőséget biztosít a bővítésre is, így az Ön igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A házban négy szoba található, amelyek közül bármelyik könnyedén átalakítható, hogy megfeleljen az Ön és családja igényeinek.
Az ingatlan állapota felújítandó, így lehetősége nyílik arra, hogy saját ízlésének megfelelően újítsa fel, és személyre szabja a teret. Az ingatlan tehermentes, így gyorsan és gördülékenyen birtokba vehető.
A környék adottságai is figyelemre méltóak. Szabolcs városrész nyugodt, családbarát környezetet biztosít.
A közlekedési lehetőségek kiválóak: a város központja könnyen elérhető autóval, de a tömegközlekedési járatok is rendszeresen közlekednek, így a napi ingázás sem jelenthet problémát. A közelben található boltok, iskolák és egészségügyi intézmények mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a család minden igénye könnyen kielégíthető legyen.
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet mindazok számára, akik saját elképzeléseik szerint szeretnék kialakítani otthonukat, miközben a család biztonságos és csendes környezetben élhet.

Amennyiben kérdései merülnének fel, bátran keressen minket bizalommal, hiszen célunk, hogy Ön a legjobb döntést hozza meg ingatlanvásárlás során. Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, és lépjen kapcsolatba velünk még ma!

Regisztrációs szám

H501719

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
ház
Építési mód
tégla
Méret
96 m²
Bruttó méret
131 m²
Telek méret
1 800 m²
Terasz / erkély mérete
5 m²
Fűtés
Gáz cirkó
Belmagasság
260 cm
Lakáson belüli szintszám
1
Tájolás
Kelet
Panoráma
Zöldre néző panoráma
Állapot
Felújítandó
Homlokzat állapota
Átlagos
Pince
Önálló
Környék
jó közlekedés
Építés éve
1969
Fürdőszobák száma
1
Garázs
Benne van az árban
Garázs férőhely
1
Víz
Van
Gáz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van

Helyiségek

nappali
18.8 m²
szoba
21.2 m²
szoba
21.2 m²
fürdőszoba
4.8 m²
wc
1 m²
közlekedő
1 m²
konyha
9.8 m²
szoba
16 m²
kamra
1.2 m²
Mecseki Lászlóné - Éva
Mecseki Lászlóné - Éva

Hitelszakértő

Irodánk kínálatából - Pécs - Király utca

eladó kereskedelmi ingatlan

Index image
10

eladó családi ház

Index image
22

eladó lakás

Index image
24

eladó nyaraló

Index image
25

eladó családi ház

Index image
21

eladó telek

Index image
3