Eladó telek, DTK060529
Lovas

54 900 000 Ft

141 000 €

  • 2 006m²
Kiemelt megbízás

Lovason 2006 m2-es, panorámás telek eladó!

A felhasználás, és az építés feltételeit, és módját meghatározó besorolás szerint  Mk-1 övezet, gyümölcsös megnevezéssel.

A telken jelenleg egy felújítandó állapotú borospince  valamint egy romos présház helyezkedik el,  villany közvetlenül a telek előtt található, vízbekötés, vízórával telken belül.. Az enyhén lejtős, fás-cserjés telek két párhuzamos utcáról is könnyen megközelíthető. A telekről gyönyörű balatoni panoráma tárul elénk. 

További előírás a telekre vonatkozóan:
- kertes mezőgazdasági terület övezeteinek telkein a műveléssel összefüggő egyetlen gazdasági épület építhető a telek beépítettségére vonatkozó szabályok figyelembevételével, valamint egyetlen különálló, földdel borított pince, mint a telek terepszint alatti beépítettségébe számító építmény létesíthető.
- építmény elhelyezés kizárólag mezőgazdaságilag műveletnek minősülő telken lehetséges.
- tulajdoni lap szerinti művelési ág besorolás: gyümölcsös
- épület a közterületi vagy magánút felőli telekhatártól legalább 5 m-re, egyéb telekhatártól legalább 3 m-re helyezhető el.
- a beépítettség legnagyobb mértéke terepszint felett legfeljebb 3% és legfeljebb 60 m² bruttó alapterületű épület helyezhető el és a terepszint alatti és a terepszint feletti beépítettség bruttó alapterülete nem haladhatja meg a 120 m².
- a telek kertes mezőgazdasági terület megnevezésű, melyen elsősorban  kisüzemi jellegű termelést, saját ellátást biztosító, valamint szabadidő eltöltést szolgáló kertészeti tevékenység folytatható.
A telken az építés feltétele gyümölcsfák telepítése,  jelenleg mandula- , szilva-, körte-, és diófák vannak. Kötelező szőlőművelési kötelezettség nincs. 
A telek kifüggesztés-köteles.

Lovas a Balaton északi partján, a Királykút völgyének kapujában fekszik. Közvetlen szomszédai Paloznak, Felsőörs és Alsóörs. Nyugaton az Öreghegy és a Kishegy szőlőskertjei övezik. Az északi part egyik legjelentősebb városa, az egyik legnépszerűbb üdülőhelye Balatonfüred csupán 6 km-re található.

További információkért és megtekintésért hívjon, vagy küldjön e-mailt.
Ne feledje vevőinknek minden szolgáltatásunk ingyenes.

Regisztrációs szám

DTK060529

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
telek
Típus
Fejlsztési célú telek
Méret
2 006 m²
Bruttó méret
2 006 m²
Telek méret
2 006 m²
Pince
values.realestate.pince.1
Víz
Utcán
Villany
Utcán
Kertkapcsolatos
igen
Tároló
Önálló

 

Irodánk kínálatából - Balatonalmádi - Martinovics utca

eladó telek

Index image
8

eladó nyaraló

Index image
10

eladó családi ház

Index image
30

eladó lakás

Index image
16

eladó lakás

Index image
17

eladó nyaraló

Index image
12

eladó telek

Index image
13

eladó telek

Index image
6

eladó telek

Index image
8

eladó telek

Index image
8

eladó családi ház

Index image
36