Elérhető Otthon Start hitellel
Eladó családi ház, DHZ026575
Vajszló

28 900 000 Ft

76 000 €

  • 68m²
  • 3 szoba
Kiemelt megbízás

Eladó egy  felújított, 68 m²-es, tégla építésű családi ház Vajszló csendes utcájában. A lakás modern elrendezéssel büszkélkedhet, amely magában foglal egy amerikai konyhás nappalit, két különálló szobát, valamint egy tágas gardrób helyiséget is.
Az ingatlan kiváló állapotnak örvend, a villany és vízvezetékek cserélve lettek, a nyílászárók redőnyösek. A tágas és jól megtervezett amerikai konyha-nappali tökéletes terepet biztosít a családi és baráti összejöveteleknek. A két külön bejáratú szoba, fürdő-wc, előszoba  melett gardrób is kialakításra került. Nemrég beszerelésre került egy klíma , és a tető cseréje is megtörtént,valamint elkezdődött egy, a nappaliból nyíló tersz kialakítása is


Az ingatlan a település egyik legkeresettebb részén található, közel mindenhez, amire csak szüksége lehet: üzletek, iskolák, parkok és tömegközlekedési lehetőségek is csak egy rövid sétára vannak.



Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, ha egy készen álló, felújított otthont keres, ami azonnal költözhető Vajszló egyik legkedveltebb részén. Vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, hogy megtekinthesse ezt a csodálatos otthont!

Regisztrációs szám

DHZ026575

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
ház
Építési mód
tégla
Méret
68 m²
Bruttó méret
68 m²
Telek méret
539 m²
Fűtés
egyéb
Tájolás
Észak
Állapot
Homlokzat állapota
Építés éve
1990
Fürdőszobák száma
1
Fekvés
utcai
Víz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van

Helyiségek

nappali-konyha
21 m²
szoba
13 m²
szoba
17.5 m²
fürdőszoba-wc
3.5 m²
előszoba
8 m²
gardrób
4 m²
Mecseki Lászlóné - Éva
Mecseki Lászlóné - Éva

Hitelszakértő

Irodánk kínálatából - Pécs - Király utca

eladó családi ház

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
22

eladó lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
21

eladó panel lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
17

eladó családi ház

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
35