Eladó telek, T040106
Budapest XIV. kerület, Törökőr

2 000 000 000 Ft

4 994 000 €

  • 8 390m²

ELADÓ FEJLESZTÉSI TELEK ZUGLÓ KÖZPONTJÁBAN!

Eladásra kínálunk két, összesen 8390 m2-es fejlesztési telket Zuglóban. Zugló Budapest egyik legkedveltebb és legélhetőbb kerülete, amely kiváló közlekedéssel, zöldövezeti hangulattal és fejlett infrastruktúrával rendelkezik. A városrész családbarát, nyugodt utcáiról és sokszínű szolgáltatási kínálatáról ismert – ideális helyszín lakóingatlan-fejlesztések számára. Az ingatlan Zugló központi részén helyezkedik el, ahol minden könnyedén elintézhető: a közelben hipermarketek, szolgáltatások, vendéglátó egységek egyaránt elérhetők.
Megközelítését tekintve az ingatlan elhelyezkedése kiváló: alig pár perc sétányira az M2 metró megállója, így a belváros nagyon könnyen elérhető. Emellett busz- és trolijáratok megállója található a telekhatártól pár méterre, valamint az 1-es villamos egyik megállója is csupán 10 perc sétára helyezkedik el.
Az ingatlanon jelenleg irodaházak és ipari csarnokok találhatók. A telek közvetlen szomszédságában társasházak vannak. A jelenlegi besorolása nem teszi lehetővé a lakófunkciót, azonban szabályozási terv szerint funkcióját vesztett barnaövezeti telek. Ezért látunk esélyt az átminősítésre és az adottságainak legjobban megfelelő lakópark építés engedélyezésére. Átminősítve és a jelenlegi beépítési paraméterekkel számolva 300 lakás kialakítása is lehetséges.

I. telek: 3997 m2
II. telek: 4393 m2

Övezeti besorolás: Vi-1/5
Beépíthetőség terepszint felett és alatt: 45%
Maximális épületmagasság: 18,0 m

A két telek nettó irányára egyben: 2.000.000.000 HUF
Külön:
I. telek 900.000.000 HUF
II. telek: 1.500.000.000 HUF
Ezek az árak nettó árak, amelyek felett a fordított áfa szabályai szerint áfát kell felszámítani.

Várjuk szíves érdeklődését!

Regisztrációs szám

T040106

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jelleg
telek
Típus
Építési telek
Övezet
lakó-intézményi vegyes övezet
Telek méret
8 390 m²
Tájolás
Dél
Víz
Van
Gáz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van

 

Beépíthetőség
45%
Homlokzat magassága
1800
Építhető ingatlan típusa
Társasház 50 lakás felett

Irodánk kínálatából - Otthon Centrum Solutions Kft

eladó telek

Index image
3

eladó családi ház

Index image
26

eladó ikerház

Index image
19

eladó telek

Index image
10

eladó telek

Index image
4

eladó kereskedelmi ingatlan

Index image
17

eladó családi ház

Index image
20

eladó kereskedelmi ingatlan

Index image
4

eladó lakás

Index image
16