Elérhető Otthon Start hitellel
Eladó panel lakás,
OHH179910
Miskolc, Diósgyőr
33 900 000 Ft
91 000 €
- 51m²
- 2 szoba
- földszint
PANORÁMÁS NYUGALOM DIÓSGYŐRBEN – AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, FELÚJÍTOTT OTTHON
Eladásra kínálunk Miskolc egyik legkeresettebb lokációjában, az ÁRPÁD ÚTON, egy 51 NM-ES, 2 SZOBÁS, TELJES KÖRŰEN FELÚJÍTOTT lakást. Ez az ingatlan ritka kincs a piacon: ötvözi a modern kényelmet, az alacsony fenntartási költséget és a lenyűgöző kilátást egy LIFTES TÁRSASHÁZ negyedik emeletén.
MIÉRT ÉRDEMES EZT A LAKÁST VÁLASZTANIA?
*
AKADÁLYMENTES KÉNYELEM: A társasház LIFTTEL felszerelt, így a 4. emeleti elhelyezkedés minden korosztály számára ideális választás.
*
BÜKKI PANORÁMA: Ébredjen minden nap a hegyek látványára! A lakásból zavartalan, megnyugtató kilátás nyílik a Bükk vonulataira.
*
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ ÁLLAPOT: A szobákban laminált padló, a többi helyiségben modern járólap burkolat található.
*
A falak frissen gletteltek és festettek – tiszta, világos terek várják.
*
A fürdőszoba és a WC teljes felújításon esett át, stílusos és funkcionális.
*
"Élvezze a csendet és a nyugalmat! A lakásban található MŰANYAG ABLAKOK kiváló hangszigetelést biztosítanak, így a város zaja kint marad, Ön pedig zavartalanul pihenhet.
*
GAZDASÁGOS FENNTARTÁS: A távhős fűtés EGYEDI MÉRŐVEL ellátott, így a rezsiköltség rendkívül kedvező, csak a tényleges fogyasztás után fizet.
KÖRNYÉK ÉS INFRASTRUKTÚRA:
Az Árpád út népszerűsége töretlen, hiszen karnyújtásnyira van a természet, mégis minden városi szolgáltatás elérhető:
*
Közvetlen közelben boltok, gyógyszertár, posta és oktatási intézmények.
*
Kiváló tömegközlekedés: villamos és buszmegállók pár perc sétára.
*
Lillafüred és a Bükk túraútvonalai gyorsan elérhetőek a szabadidő aktív eltöltéséhez.
KINEK AJÁNLJUK?
*
IDŐSEBBEKNEK ÉS MOZGÁSUKBAN KORLÁTOZOTTAKNAK: A liftnek köszönhetően kényelmesen és könnyen megközelíthető.
*
FIATAL PÁROKNAK/EGYEDÜLÁLLÓKNAK: Akik egy modern, stílusos, panorámás "fészket" keresnek.
*
BEFEKTETŐKNEK: A lokáció, a lift és az egyedi mérős fűtés miatt ez a típusú lakás az egyik leggyorsabban kiadható ingatlan Miskolcon.
NE MARADJON LE ERRŐL A KÜLÖNLEGES LEHETŐSÉGRŐL! HÍVJON BIZALOMMAL, ÉS NÉZZÜK MEG EGYÜTT LEENDŐ OTTHONÁT!
Regisztrációs szám
OHH179910
Az ingatlan adatai
Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
lakás
Építési mód
panel
Méret
51 m²
Fűtés
egyedi távfűtés
Állapot
Kiváló
Építés éve
1980
Lift
van
Helyiségek
szoba
18 m²
szoba
13 m²
fürdőszoba
2 m²
wc
1 m²
konyha
8 m²
előszoba
7 m²
Varkolyné Viktória
Hitelszakértő