Elérhető Otthon Start hitellel
Eladó lakás, H514512
Debrecen, Sestakert

61 990 000 Ft

161 000 €

  • 56m²
  • 3 szoba
  • 4. emelet

Nagyerdő szomszédságában tágas, háromszobás lakás- remek választás!

Eladó Debrecenben, a Sestakert városrészben, csendes zöldövezetben egyetemekhez közel egy 4 szintes, 15 lakásos társasház 4. emeletén egy 56 nm-es, háromszobás, loggiás, igényesen felújított, világos lakás.
Az ingatlan központi része a tágas nappali, amely fekvésének köszönhetően kellemesen meleg és napfényes. Az ingatlan alapterülete 56 négyzetméter, amely három tágas szobával rendelkezik, így bőven van hely a család számára, vagy akár egy otthoni iroda kialakítására is ( jelenleg az egyik szoba dolgozószobaként funkcionál.) A fűtés távfűtéses, egyedi mérés alapján, így a költségek hatékonyan szabályozhatóak, míg a lakásban található Gree típusú hűtő-fűtő klíma a nyári hónapokban biztosítja a kellemes hőmérsékletet. A lakás újszerű kádas fürdőszobája kényelmes és praktikus megoldást kínál, míg az 5 nm nagyságú erkély lehetőséget biztosít a szabadban való pihenésre és a városra nyíló panorámás kilátás élvezetére. Az ingatlanba többrétegű műanyag nyílászáró kerültek beépítésre redőnnyel és rovarhálóval felszerelten. A lakásban a villanyvezeték-hálózat is teljes mértékben felújításra került. Az ingatlan biztonságáról a biztonsági bejárati ajtó gondoskodik. A lakáshoz tartozik egy közös használatú tároló is.
Az ingatlan frekventált helyen fekszik, a közlekedési lehetőségek kiemelkedőek, a város többi része gyorsan és kényelmesen megközelíthető. A lakás az egyetemek és a Nagyerdő szomszédságában található, így ideális választás lehet fiatal párok kezdő lakásaként, az egyetem közelsége miatt pedig bérbeadásra, vagy befektetési célra.
További kérdésekkel és megtekintési időponttal kapcsolatban várjuk hívását a hét minden napján!

Regisztrációs szám

H514512

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
lakás
Építési mód
csúsztatott zsalus
Méret
56 m²
Bruttó méret
56 m²
Terasz / erkély mérete
5 m²
Fűtés
egyedi távfűtés
Belmagasság
270 cm
Tájolás
Nyugat
Lépcsőház típusa
zárt lépcsőház
Állapot
Homlokzat állapota
Átlagos
Lépcsőház állapota
Átlagos
Építés éve
1983
Fürdőszobák száma
1
Fekvés
kertre néző
Közös költség
8700
Víz
Van
Gáz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van
Tároló
Közös

Helyiségek

hálószoba
9.1 m²
wc
0.88 m²
fürdőszoba
2.56 m²
közlekedő
6 m²
gardrób
3.84 m²
nappali
18.21 m²
dolgozószoba
9.44 m²
konyha
6.35 m²
erkély
5 m²
Plébán László
Plébán László

Hitelszakértő

Irodánk kínálatából - Debrecen - Hatvan utca

for sale family house

Index image
data_sheet.details.realestate.section.main.otthonstart_flag.label
15

eladó családi ház

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
27

eladó panel lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
11

eladó panel lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
10

eladó panel lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
12

kiadó üzleti célú ingatlan

Index image
8

eladó lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
21