Eladó ikerház, H510391
Budapest XVIII. kerület, Almáskert

162 990 000 Ft

427 000 €

  • 180m²
  • 4 szoba
Kiemelt megbízás

Ottnon ahol nyugalom és minőség találkozik– 4 szobás ház várja Önt!

A 18. kerület csendes, kertvárosias Almáskert részén kínálok megvételre egy háromszintes, téglaépítésű ikerházat, amely nem csupán megújult, hanem szinte teljesen újjászületett.
A ház 1993-ban épült 30 cm-es Porotherm téglafallal, és a közelmúltban olyan átfogó felújításon esett át, amely valódi hosszú távú értéket teremt.Az ingatlan egy valóban csendes, átmenő forgalomtól mentes kertvárosi szakaszon helyezkedik el, így Almáskerti építkezés ellenére is nyugodt és otthonos légkörű utcában várja új lakóit.

A tető teljesen új, 20 cm kőzetgyapot szigeteléssel, cserepeslemez fedéssel, a tetőtérben pedig VELUX tetőablakok engedik be a fényt.
A homlokzat 15 cm vastag Baumit DuoTop hőszigetelést kapott, az ablakok pedig modern, háromrétegű bukó-nyíló nyílászárók, melyeket elektromos redőnyök árnyékolnak.
A bejáratot igényes, biztonsági ajtó védi, a garázs pedig Kling motoros kapuval nyílik.

A ház teljes villamos hálózata vadonatúj: minden vezeték cserélve lett, 2×16 A bővítéssel, új órákkal és modern rendszerrel.
Ugyanígy megújult a teljes víz- és fűtésrendszer: a kémény frissen bélelt, és egy új Ariston gázkazán biztosítja a megbízható működést.
A kényelmet két 3,1 kW-os hűtő-fűtő klíma is támogatja.
Kívül Nívó alumínium kerítésrendszer öleli körbe a telket, kamerarendszer vigyázza a házat, minden világítás LED-es, a belső terekben pedig minőségi Atlas burkolatok, Ravak szerelvények, új laminált parketta és új fa beltéri nyílászárók teszik teljessé az összhangot.

A ház belső terei világosak, barátságosak, és könnyen befogadják az új lakók életét.
A nagy nappali és a felső szinten található tágas hálószobák kellemes, otthonos atmoszférát teremtenek. A szuterén ablakos helyiségei praktikus funkciók számára adnak teret, a nagyméretű garázs pedig két autó kényelmes beállását biztosítja.

A környék valódi kertvárosi nyugalmat kínál, mégis közel mindenhez: a közeli 68-as, 85-ös és 268-as buszok gyors eljutást adnak a KÖKI-re és a Nagyvárad térre, így a belváros is könnyen elérhető.
A környéken több iskola – köztük két tannyelvű intézmény –, óvoda, posta, gyógyszertár, kis üzletek és kényelmes bevásárlási lehetőségek találhatók.
A mindennapi teendők akár gyalogosan is egyszerűen intézhetők.

Ez az otthon ideális választás mindazoknak, akik egy teljes körűen felújított, műszakilag kiváló, modern és szerethető házat keresnek egy békés, tiszta levegőjű, biztonságos környéken.

Ha szeretné megtekinteni ezt a különleges családi házat, keressen bizalommal – rugalmasan megtekinthető.

Regisztrációs szám

H510391

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
ház
Építési mód
tégla
Méret
180 m²
Bruttó méret
200 m²
Telek méret
375 m²
Terasz / erkély mérete
3 m²
Fűtés
Gáz cirkó
Belmagasság
265 cm
Lakáson belüli szintszám
3
Tájolás
Dél-kelet
Panoráma
városi panoráma
Állapot
Kiváló
Homlokzat állapota
Kiváló
Pince
Önálló
Környék
csendes, jó közlekedés, zöld, központi
Építés éve
1993
Fürdőszobák száma
2
Társaház kert
igen
Garázs
Benne van az árban
Garázs férőhely
2
Víz
Van
Gáz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van
Tároló
Önálló

Helyiségek

szoba
35.2 m²
szoba
12.8 m²
fürdőszoba-wc
7.1 m²
közlekedő
2 m²
erkély
3 m²
lépcsőház
2.2 m²
nappali-konyha
34.6 m²
szoba
12.2 m²
wc
1.5 m²
fürdőszoba
4 m²
közlekedő
4.8 m²
közlekedő
4.4 m²
háztartási helyiség
9.6 m²
tároló
9.1 m²
garázs
34 m²
Ruczek Krisztina
Ruczek Krisztina

Hitelszakértő

Irodánk kínálatából - VI. kerület - Ó utca

eladó lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
24

eladó ikerház

Index image
4

eladó lakás

Index image
21

eladó lakás

Index image
30

eladó lakás

Index image
20

eladó lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
11