For rent apartment, H519652
Budapest VII. kerület, Középső Erzsébetváros

120,000 Ft

340 €

  • 8m²
  • 1 Rooms
  • ground floor

Kiadó mini garzon!

Keleti pályaudvar közvetlen szomszédságában kiadó felújított mini garzon!

Budapest VII. kerületének Középső-Erzsébetvárosi részén, a Thököly út elején, a Keleti pályaudvar közvetlen közelében kiadó egy 8 m²-es, teljes körűen felújított, egyszobás mini garzon egy jó állapotú téglaház földszintjén.

A lakás kis alapterülete ellenére átgondolt, praktikus kialakításának köszönhetően jól kihasználható élettérrel rendelkezik. Ideális választás lehet egyedülállók, diákok vagy olyan bérlők számára, akik fontosnak tartják a kedvező fenntartási költségeket és a kiváló közlekedési kapcsolatokat.

Az ingatlan tulajdoni lap szerint lakás besorolású. A felújítás során a teljes víz- és villanyhálózat megújult, a bejárati ajtó felújításra került, az ablakot pedig korszerű, hő- és hangszigetelt nyílászáróra cserélték. A fürdőszobában minőségi burkolatok felhasználásával modern, step-in zuhanykabin került kialakításra, így a lakás kényelmes és esztétikus környezetet biztosít mindennapi használatra.

Jelenleg a lakásban még kisebb befejező munkálatok zajlanak, ezért a hirdetésben egyelőre koncepcióképek szerepelnek.

A környék infrastruktúrája és közlekedése kiemelkedő. A Keleti pályaudvar, az M2-es és M4-es metró, valamint számos busz- és villamosjárat néhány perc sétával elérhető, így a város bármely pontja gyorsan megközelíthető.

A ház környékén éves parkolási kártyadíj ellenében parkolási lehetőség biztosított.

Bérleti díj: 120.000 Ft/hó
Kaució: 2 havi bérleti díj

Amennyiben egy frissen felújított, praktikusan kialakított, kiváló elhelyezkedésű lakást keres, amely alacsony fenntartási költségek mellett biztosít kényelmes lakhatást, keressen bizalommal a részletekért és a megtekintés időpontjának egyeztetéséhez!

Registration Number

H519652

Property Details

Sales
for rent
Legal Status
used
Character
apartment
Construction Method
brick
Net Size
8 m²
Gross Size
8 m²
Heating
electric fan-coil
Ceiling Height
200 cm
Orientation
South-West
Staircase Type
suspended corridor
Condition
Good
Condition of Facade
Average
Condition of Staircase
Average
Neighborhood
good transport, central
Year of Construction
1900
Number of Bathrooms
1
Position
courtyard-facing
Water
Available
Electricity
Available
Sewer
Available

Rooms

room
4 m²
bathroom-toilet
2 m²
open-plan kitchen and dining room
2 m²
Czene Enikő Éva
Czene Enikő Éva

Credit Expert

From Our Office Listings - XVII. kerület - Cinkotai út

for sale family house

Index image
data_sheet.details.realestate.section.main.otthonstart_flag.label
17

for sale family house

Index image
data_sheet.details.realestate.section.main.otthonstart_flag.label
15

for sale apartment

Index image
13

for sale panel apartment

Index image
data_sheet.details.realestate.section.main.otthonstart_flag.label
9

for rent apartment

Index image
27

for sale apartment

Index image
10

for sale family house

Index image
data_sheet.details.realestate.section.main.otthonstart_flag.label
9