Eladó lakás, H510848
Budapest II. kerület, Országút

124 900 000 Ft

328 000 €

  • 66m²
  • 3 szoba
  • 3. emelet
Kiemelt megbízás

SZÉP VILLAÉPÜLETBEN, PANORÁMÁS, CSENDES LAKÁS

II. kerületben a Millenáris parktól 2-3 perc sétára eladó egy csendes egyirányú utcában lévő nappali+ 2 hálószobás, panorámás, világos otthon.
Képzeld el, hogy a csendes, mégis központi elhelyezkedésű, belvárosi lakásodban éled mindennapjaidat, ahol a nyüzsgő város minden előnye elérhető, de a nyugalom is garantált.

Ez a 66 nm-es (valóságban 68,5 nm), jó állapotú ingatlan egy 15 lakásos szép villaépület 3. emeletén található, ahonnan szemet gyönyörködtető kilátás tárul elénk !
A lakáshoz egy saját 5 nm-es zárható tároló is tartozik.

Az épület aljában pedig jó méretű zárható garázs bérelhető, ez különösen előnyös lehet a városban, ahol az autóval közlekedés sokszor kihívást jelent.

Ideális választás fiatal felnőtteknek, akik szeretnék élvezni a városi élet minden előnyét, miközben egy csendes, barátságos környezetben élnek. A lakás világos terével és praktikus beépített bútorokkal, valamint szekrényekkel rendelkezik, így azonnal költözhető.

A modern gáz cirkó (2019-es) fűtés és a 2db klíma biztosítja a kellemes hőmérsékletet az év bármely szakában.
Közös költség 23.500 Ft, amely a felújítási alapot, takarítást, közös terek világítását és a szemét díjat tartalmazza. Minden közüzemi szolgáltató egyedi mérőórával rendelkezik.

Az ingatlan tehermentes, így gyorsan és zökkenőmentesen birtokba veheted.

A társasháznak az udvarában kis játszótér is található, amit az itt lakó kisgyermekek használhatnak, viszont ez nincs hatással az adott ingatlan nyugalmára.

A környék ellátottsága kiváló, hiszen a közelben megtalálhatóak a legfontosabb boltok, éttermek és szolgáltatások. A közlekedési lehetőségek is remekek: a tömegközlekedés gyorsan elérhető, így a város bármely pontja könnyedén megközelíthető. A hangulatos, villaépületekkel teli utca és a barátságos szomszédság pedig garantálja, hogy otthonod valóban a pihenés szigete legyen a város szívében.

Ez a felkapott környék nemcsak a fiatalok, hanem a családok körében is népszerű, hiszen a közeli parkok és zöld területek lehetőséget kínálnak a szabadidő eltöltésére.

Ajánlom figyelmedbe ezt a remek lehetőséget, várom megkeresésedet hétköznap és hétvégén is!

Regisztrációs szám

H510848

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
lakás
Építési mód
tégla
Méret
66 m²
Bruttó méret
69 m²
Fűtés
Gáz cirkó
Belmagasság
265 cm
Lakáson belüli szintszám
1
Tájolás
Dél-nyugat
Panoráma
városi panoráma, Zöldre néző panoráma
Lépcsőház típusa
zárt lépcsőház
Állapot
Homlokzat állapota
Lépcsőház állapota
Környék
csendes, jó közlekedés, központi
Építés éve
1975
Fürdőszobák száma
1
Fekvés
utcai
Közös költség
23500
Garázs férőhely
1
Víz
Van
Gáz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van
Tároló
Önálló

Helyiségek

nappali
30 m²
hálószoba
9.8 m²
hálószoba
9.81 m²
konyha
9.2 m²
fürdőszoba
5.18 m²
wc-kézmosó
1.02 m²
előszoba
2.2 m²
kamra
0.95 m²
Ruczek János
Ruczek János

Hitelszakértő

Irodánk kínálatából - XI. kerület - Gellért tér

kiadó lakás

Index image
9

eladó családi ház

Index image
19

kiadó kereskedelmi ingatlan

Index image
9

eladó lakás

Index image
9

eladó lakás

Index image
19

eladó lakás

Index image
21

eladó családi ház

Index image
15

eladó lakás

Index image
6

eladó családi ház

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
19

eladó lakás

Index image
14

eladó lakás

Index image
21