Elérhető Otthon Start hitellel
Eladó családi ház, H505972
Pécel, Kelő lakópark

129 900 000 Ft

329 000 €

  • 128m²
  • 5 szoba
Kiemelt megbízás

Eladó Pécelen egy 128nm-es, 5 szobás egy szintes jó állapotú családi ház 760nm-es telekkel!

Pécel Kelő lakópark szélén található és kifejezetten több gyermekes családoknak ajánlom tégla építésű, szigetelt otthont.
Hogy miért is ezt válaszd?

+ Egy szinten összesen 128nm nettó alapterületű, ami 4 hálószobából, egy tágas nappali-étkezőből és egy jól átgondolt és felszerelt konyhából áll.
+ Ha többen vagytok és mindenkinek saját hálószoba kell és még egy dolgozó szoba is, akkor itt biztos el fogtok férni.
+ Az elmúlt 4 évben több szinten fel lett újítva, ami érintette a hidegburkolatokat, a fürdőszobákat és az összes nyílászárót, beltéri ajtót.
+ A konyha teljesen le lett cserélve és a gépek is mind alig egy évesek. Minden béípített gép benne van az árban: 5 égős gáz főzőlap, beépített sütő, 12 terítékes mosogató, kombinált hűtőszekrény.
+ Az összes ablak edzett üvegből, modern fa hatású műanyagra lettek cserélve. Mind redőnnyel és szúnyoghálóval lettek ellátva.
+ A fürdőszoba zuhanyzós és még kialakításra került egy külön vendég wc-kézmosó is.
+ 2 db fedett terasz is ki lett alakítva és kertben található kerti tároló is.
+ Mivel sarok telek, ezért két bejárattal is rendelkezik, így akár több autó is parkolhat telken belül.

+ A ház kívülről 10cm homlokzati szigetelést kapott és át is lett festve mediterrán stílusra. A födém szintén szigetelve lett.
+ A fűtést egy kondenzációs kazán látja el, víztárolóval amire egy napkollektor is rá lett kötve.
+ Szinte mindenhol légfűtés lett kialakítva, továbbá kiegészítve két hálószobában radiátorral és a folyosókon, fürdőszobában padlófűtéssel.
+ A tágas és 315cm-es belmagasságú nappali ideális nagyobb társaságnak és fel lett szerelve egy hűtő-fűtő klíma is, továbbá egy fa tüzelésű kályha.

+ Elhelyezkedésének köszönhetően általános iskola, óvoda és orvosi rendelő 10 perc sétára található, ahogy a bevásárlási lehetőségek is.
+ Autóval az M0-ás autópálya, a Maglódi Acuhan is 10 perc alatt elérhető.
+ A tömegközlekedés is megoldott, mivel a 169E busz és Keleti pályaudvar felé közlekedő vonat is elérhető távolságban van.

+ Az ingatlan tehermentes, 1/1-es tulajdonú, önálló helyrajzi számon található és jogilag rendezett.
+ Akár hitelre és CSOK-ra is megvehető, mivel a térképszelvény már el lett rendezve és a végleges határozat is beadásra került.

Rengeteg apró dolog van még, ami miatt érdemes ez a ház mellett dönteni, de inkább gyere el és szeress bele te is!

Regisztrációs szám

H505972

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
ház
Építési mód
tégla
Méret
128 m²
Bruttó méret
140 m²
Telek méret
760 m²
Terasz / erkély mérete
15,1 m²
Fűtés
Gáz cirkó
Belmagasság
315 cm
Tájolás
Dél
Állapot
Homlokzat állapota
Építés éve
1992
Fürdőszobák száma
1
Víz
Van
Gáz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van
Tároló
Önálló

Helyiségek

előszoba
4.18 m²
közlekedő
9.22 m²
hálószoba
15 m²
háztartási helyiség
4.95 m²
wc-kézmosó
1.5 m²
közlekedő
9.59 m²
hálószoba
12 m²
hálószoba
7.59 m²
hálószoba
14.78 m²
konyha
10.01 m²
kamra
1.5 m²
nappali
31.05 m²
terasz
15.19 m²
terasz
6.6 m²
fürdőszoba-wc
5.24 m²
Bán Marianna
Bán Marianna

Hitelszakértő

Irodánk kínálatából - IV. kerület - Erzsébet utca

eladó családi ház

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
35

eladó családi ház

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
35

eladó telek

Index image
10

eladó telek

Index image
10

eladó telek

Index image
10

eladó panel lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
11

eladó nyaraló

Index image
24

eladó családi ház

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
33

eladó újépítésű családi ház

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
19