Eladó lakás, H503145
Tatabánya, Dózsakert

33 900 000 Ft

85 000 €

  • 57m²
  • 2 szoba
  • 4. emelet
Kiemelt megbízás

Legszívesebben Ön is Tatabánya-Dózsakertben vásárolna 2 szobás, alacsony árú, nagyerkélyes lakást?

Csak kisebb felújításokat tudna vállalni beköltözés előtt, mert alapvetően jó állapotú ingatlant keres?

Akkor jöjjön és tekintse meg velem ezt remek elhelyezkedésű, részben felújított, kisebb szépséghibái miatt alulértékelt, így tehát remek ár-érték arányú lakást.

Az ingatlant családi okok miatt adják el, de már egy kis összegű látványfelújításra (glettelés+festés) sem akarnak forrást szánni.
A befektetők éppen az ilyen lakásokra ugranak, ahol a beltartalom (műszakai paraméterek) erős, és csak egy jó optikai tuning kell, hogy máris remek haszonnal értékesítsék tovább szinte ugyanazt a lakást. Glettelés és festés után akár azonnal költözhető állapotú lesz.

Műszaki tartalom:
-A villanyhálózatot már felújították rézvezetékkel
-A fürdőszobai-, konyhai-, wc, közlekedő és előszobai burkolatok már le lettek cserélve
-A bejárati ajtó sok ponton záródó fém, biztonsági
-Az ablakok hőszigetelt műanyag nyílászárók, redőnnyel
-A tető nemrég hőszigetelést és új vízszigetelést kapott
-A lapradiátorokat 1 éve cserélték

Kiemelt tulajdonságok:
-Erkély (4,5nm )
-Világos, délnyugati fekvésűek az ablakok,
-2 külön nyíló tágas szoba
-3 gardrób szekrény
-Fürdő és a WC külön helyiségben
-Költségmegosztós, szabályozható és gondozásmentes távfűtés
-4. emeleti fekvés

A 4,5nm-es erélyről a panoráma magáért beszél, bármelyik irányba nézve kellemes a látvány, és mivel a legfelső szinten vagyunk ezért nem csak felülről nem düböröghet a szomszéd, de még az utcai zajok sem hallatszanak fel.

A társasházat jó lakóközösség és tisztaság jellemzi. A hőszigetelést és vízszigetelést is magába foglaló tetőfelújítást pár éve csinálták meg, valamint a lépcsőházi ablakok is már esztétikus thermo műanyag nyílászárók.

A környéken tényleg mindent pár perc sétányira megtalálunk, amire a mindennapokban szükség lehet: boltok, óvoda, iskola, gyógyszertár, orvosi rendelő, piac, park, játszótér, és kellő számú parkoló az autóknak.

CSOK is igényelhető, hiszen az 57 m2 alkalmassá teszi az ingatlant a 1,43MFt + 10MFt támogatások kihasználására.

Amennyiben érdekli, jöjjön nézze meg!

Regisztrációs szám

H503145

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
lakás
Építési mód
tégla
Méret
57 m²
Bruttó méret
57 m²
Terasz / erkély mérete
4,5 m²
Fűtés
egyedi távfűtés
Belmagasság
265 cm
Tájolás
Dél-nyugat
Panoráma
városi panoráma
Lépcsőház típusa
zárt lépcsőház
Állapot
Átlagos
Homlokzat állapota
Átlagos
Lépcsőház állapota
Átlagos
Környék
jó közlekedés, központi
Építés éve
1970
Fürdőszobák száma
1
Fekvés
utcai
Víz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van
Tároló
Közös

Helyiségek

szoba
13.9 m²
szoba
17.6 m²
erkély
4.5 m²
konyha
7 m²
fürdőszoba
4.3 m²
wc
0.8 m²
Sovány Nóra
Sovány Nóra

Hitelszakértő

Irodánk kínálatából - Tata - Ady Endre út

eladó lakás

Index image
16

for sale apartment

Index image
19

eladó lakás

Index image
19

eladó családi ház

Index image
30