Eladó lakás, H500876
Budapest VI. kerület, Belső VI.

229 607 400 Ft

570 000 €

  • 97m²
  • 3 szoba
  • 6. emelet

Városi körpanorámás penthouse-t keres? Itt van ⬇️

RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ:
6. kerület OPERA szomszédságában vásárolható egy 2005-ben épült társasházban, nappali + 2 hálószobás + 2 fürdőszobás 97m2-es, erkélyes 22m2 városi körpanorámás penthouse lakás. Tetőterasz 85m2. Gépjárműliftes mélygarázsban vásárolható parkolóhellyel.

OTTHON:
Fontos a jó lokáció, a város pezsgése és egy menő, de privát rezindenciát keres? Akkor megvan. Az épület újszerű, tiszta és rendezett egy hangulatos kis privát kerttel. Lifttel a 6. emeleten a folyosó végén van a lakás. Szomszédok? Nincsenek! A lakást a meleg színek tónusai határozzák meg, hangulatos és nem a mai fekete-fehér..szürke. Az otthon jól tagolt, kényelmes és praktikus elrendezésű. A bejárat mellet el is lehet tenni a kabátot, cipőt. Jobbra a tágas nappaliban még egy billiárdasztal is könnyen elfér a kanapé és étkezőasztal mellett. Innen is nyílik a 22m2-es terasz, többnyire délelőtt kap fényt tehát a nyári délutánokon is használatba lehet venni. A közlekedőn vagy a teraszon át is megközelíthető a további két hálószoba. Sötétítő függönyök vannak, akár el is lehet aludni reggel. Szobákból gyorsan elérhető a konyha egy korai reggelihez vagy egy hajnali "bűnözéshez". A lakásban van még két darab fürdőszoba, egy kádas és egy zuhanyzós szóval lehet válogatni. A lépcső tetején van a privát tetőterasz, bulizni, tűzijátékot nézni, grillezni, napozni, minigolfozni és még tusolni is lehet rajta. Bazilika, Szabadság-szobor, Halászbástya, OPERA és a Parlamentet is lehet látni! Hova tegye az autót? Nem kell parkolót vadászni, mivel az épületben egy gépkocsi liftes mélygarázsban parkolót is kapni.

VI. KERÜLET:
Az OPERA és Andrássy út szomszédságában vagyunk. Közel a Hajós sétálóutca, igényes és különleges bárok, éttermek vannak a közelben, érdemes mindegyiket kipróbálni. Boltok, patika és minden más is a 5 perc séta távolságra található.

Mindenképpen érdemes megnézni!
Várom megtisztelő hívását.

Regisztrációs szám

H500876

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
lakás
Építési mód
tégla
Méret
97 m²
Bruttó méret
97 m²
Terasz / erkély mérete
108,5 m²
Fűtés
központi fűtés
Belmagasság
290 cm
Lakáson belüli szintszám
2
Tájolás
Kelet
Panoráma
városi panoráma
Lépcsőház típusa
zárt lépcsőház
Állapot
Kiváló
Homlokzat állapota
Kiváló
Lépcsőház állapota
Kiváló
Építés éve
2005
Fürdőszobák száma
2
Fekvés
utcai
Közös költség
46000
Garázs
Külön vásárolható
Víz
Van
Gáz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van
Lift
van

Helyiségek

előszoba
5.75 m²
fürdőszoba-wc
3.59 m²
közlekedő
18.44 m²
konyha
6.66 m²
nappali-étkező
31.78 m²
közlekedő
1.39 m²
fürdőszoba
4.49 m²
hálószoba
14.51 m²
hálószoba
10.76 m²
terasz
22.49 m²
tetőterasz
86.04 m²
Ruczek János
Ruczek János

Hitelszakértő

Irodánk kínálatából - XI. kerület - Gellért tér

for sale family house

Index image
12

eladó lakás

Index image
9

eladó lakás

Index image
17

eladó telek

Index image
19

eladó lakás

Index image
24

eladó lakás

Index image
23

eladó ikerház

Index image
13

eladó újépítésű családi ház

Index image
9