Elérhető Otthon Start hitellel
Eladó lakás, H514036
Budapest X. kerület, Óhegy, Sörgyár utca

32 200 000 Ft

85 000 €

  • 23m²
  • 1 szoba
  • földszint
Felező megbízás

Első lakás vagy befektetés Bp. 10. kerületi kertkapcsolatos garzonlakás

Képzeld el, hogy egy csendes, zöldövezeti környéken találsz rá első otthonodra, ahol a városi nyüzsgés és a természet harmóniában él egymással, Budapest 10. kerületének Óhegy városrészében a Sörgyár utcában.
A lakás állapota jó, így azonnal költözhető, és a gázkonvektoros fűtésnek köszönhetően a téli hónapokban is kellemes meleg vár rád.
Közösköltség felújítási alapot is tartalmaz így az épülat állapota folyamatosan karban van tartva, 12 lakásos társasház, kellemes szomszédsággal.
A lakáshoz tartozik az elszeparált 12 nm-es kerti terasz mely különleges élményt nyújt, ahol élvezheted a friss levegőt vagy a reggeli kávézást, tájolása nyugati így a nagy melegben sincs szükség klímára.
A nagy belmagasság miatt a galériás megoldás lehetőséget adott volt a lakás életterének bővítésére és külső tároló is tartozik hozzá.
A környék ellátottsága kiváló, hiszen a közeli boltok, éttermek és szolgáltatások mind a mindennapi élet kényelmét szolgálják és a közlekedés is kitűnő, hiszen a környező busz- és villamosmegállók könnyedén elérhetők, így a város bármely pontja gyorsan és egyszerűen megközelíthető.
Az ingatlan tehermentes, ami külön előny, hiszen azonnal birtokba veheted anélkül, hogy bármilyen jogi akadállyal kellene foglalkoznod.
Maga az Óhegy városrész nemcsak a közlekedési lehetőségei miatt vonzó, hanem a csendes, zöld környezete miatt is. Ideális választás lehet fiatal pároknak, egyedülállóknak, vagy akár befektetőknek is, akik egy könnyen kiadható ingatlant keresnek.
A környék biztonságos, így nyugodtan élvezheted a mindennapjaidat. Ne habozz, ha kérdéseid lennének, vagy szeretnéd megtekinteni ezt a remek lehetőséget, keress bizalommal!
Az ingatlanpiac dinamikus, és egy ilyen különleges ajánlat gyorsan elkelhet, ezért érdemes mihamarabb lépned.
Ez az ingatlan nemcsak egy lakás, hanem egy lehetőség a jövődre, vagy akár a befektetésedet tovább kamatozik.

Segítséget nyújtunk a vásárláshoz pénzügyi szakembereink bankfüggetlen pénzügyi termékkínálatával, valamint ingatlan szakjogászunk biztosítja a problémamentes vásárlást.

akár #OSP Otthon Start Program hitellel is megvásárolható

Regisztrációs szám

H514036

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
lakás
Építési mód
tégla
Méret
23 m²
Bruttó méret
29,7 m²
Terasz / erkély mérete
12 m²
Fűtés
gázkonvektor
Belmagasság
330 cm
Tájolás
Észak-nyugat
Lépcsőház típusa
nincs
Állapot
Homlokzat állapota
Lépcsőház állapota
Kiváló
Építés éve
1950
Fürdőszobák száma
1
Fekvés
kertre néző
Társaház kert
igen
Közös költség
12458
Víz
Van
Gáz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van
Kertkapcsolatos
igen
Tároló
Önálló

Helyiségek

konyha
4.1 m²
fürdőszoba-wc
3.8 m²
szoba
15.5 m²
galéria
6.7 m²
tároló
4.4 m²

Irodánk kínálatából - Pécel

eladó lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
20

eladó lakás

Index image
26

eladó panel lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
22

eladó lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
22

eladó ikerház

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
30

eladó panel lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
11

eladó családi ház

Index image
16

eladó családi ház

Index image
19