Elérhető Otthon Start hitellel
Eladó családi ház, H512608
Balatonszentgyörgy

54 900 000 Ft

143 000 €

  • 130m²
  • 3 szoba
Kiemelt megbízás

Somogy megye kapujában Balatonszentgyörgyön családi ház eladó.

Balatonszentgyörgy község a déli Balaton-part és Somogy megye „kapuja”, a Balaton délnyugati csücskénél fekszik, a Zala folyó és a 7-es főút között, a Kis-Balaton Természetvédelmi Terület határában. A Budapest–Nagykanizsa főút felől gépkocsival érkezőket a Somosi dombtető gyönyörű panorámája fogadja: elérhető távolságban ott csillog a tó víztükre; kicsit lejjebb a völgyben már Balatonszentgyörgy látható,.

A település központi részén , családi ház várja új tulajdonosát.
Az egyszintes , ház ,1976-ban épült téglából, a tető cserép héjazat.
Alapterülete 100 nm , 2 szoba , nappali, konyha, fürdőszoba ,kamra, tároló, elosztással rendelkezik.
Az 1980-as években , egy KB. 30 nm-es külön bejáratú lakrésszel bővült, nyári konyha ,háztartási helyiség és külön WC
Az otthon melegét cserépkályha biztosítja, közművek bevezetve., gáz rákötési lehetőség az utcában található.
Gazdasági épület, melléképületek (műhely, garázs, tároló) áll az új tulajdonos rendelkezésére.
A telek 762 nm , termő gyümölcsfákkal ,( cseresznye, meggy, szilva)jó minőségű termőfölddel várja a gazdálkodni vágyókat.
Jelen állapotában is lakható, igény szerint felújítandó az épület.


Kitűnő lehetőség állandó lakhatásra,nyaralónak akár befektetésnek a Balaton közelsége miatt.
Falusi CSOK igénybe vehető a településen.




Balatonszentgyörgy nem tartozik közvetlenül a Balaton-parti községek közé, de kedvező földrajzi helyzete lehetővé teszi, hogy mindjobban bekapcsolódjon az idegenforgalomba.
A község a 76. számú közlekedési út mentén, a Kis-Balaton Természetvédelmi Terület határában fekszik. Jó közlekedési adottságai miatt a déli part egyik fontos közúti és vasúti központja.
Bár nem tartozik a „strandos” balatoni települések közé, a 800 méteres partszakasz amely a Zala torkolatától keletre húzódik, igazi vadregényes horgászparadicsom és a balatoni halak leggazdagabb, legsokszínűbb bölcsője..
A Balaton-parti nyüzsgésből elvágyódókat a falu minden kényelme és csendes nyugalma várja. Az elmúlt évtizedek a tanúi, hogy akár magyarként, akár bármely idegen nemzet fiaként sok letelepedő család talált itt magának nemcsak házat, hanem hazát is.


Ha felkeltette az érdeklődését,hívjon bizalommal !

Regisztrációs szám

H512608

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
ház
Építési mód
tégla
Méret
130 m²
Bruttó méret
130 m²
Telek méret
762 m²
Kert méret
762 m²
Fűtés
cserépkályha (vegyes)
Belmagasság
280 cm
Tájolás
Dél-nyugat
Állapot
Homlokzat állapota
Környék
jó közlekedés, zöld, központi
Építés éve
1976
Társaház kert
igen
Garázs
Benne van az árban
Garázs férőhely
1
Víz
Van
Gáz
Utcán
Villany
Van
Csatorna
Van
Tároló
Önálló

Helyiségek

hálószoba
1 m²
hálószoba
1 m²
nappali
1 m²
fürdőszoba
1 m²
konyha
1 m²
Edve János
Edve János

Hitelszakértő

Irodánk kínálatából - Balatonmáriafürdő

for sale family house

Index image
data_sheet.details.realestate.section.main.otthonstart_flag.label
23

eladó családi ház

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
19

for sale vacation home

Index image
24

for sale family house

Index image
data_sheet.details.realestate.section.main.otthonstart_flag.label
35

for sale family house

Index image
data_sheet.details.realestate.section.main.otthonstart_flag.label
31

for sale family house

Index image
data_sheet.details.realestate.section.main.otthonstart_flag.label
30

for sale vacation home

Index image
18