Elérhető Otthon Start hitellel
Eladó lakás, H507214
Budapest XIII. kerület, Angyalföld - Kertváros

99 900 000 Ft

257 000 €

  • 101m²
  • 3 szoba
  • tetőtér
Kiemelt megbízás

Eladásra kínálunk egy igazi ritkaságot a XIII. kerület csendes, parkos, kertvárosias részének szívében.
Az ingatlan 2006-ben került kialakításra a ház padlásterében, így modern adottságokkal rendelkezik, miközben megőrzi az épület karakterét. A ház háromemeletes + tetőtér, kis lépcsőház és családias hangulat jellemzi – lift sajnos nincs.

A lakás kialakítása során minden falazat, gépészet és burkolat frissen került kiépítésre.

Méret: 101 m²

Hatalmas amerikai konyhás nappali, két hálószoba

Cirkófűtés – komfortos, független hőszabályozással

A nappali rendkívül tágas és világos, ideális barátok fogadására vagy nagyobb család számára is. A két hálószoba jól szeparált, nyugalmas. A tetőtéri elhelyezkedés külön vonzerőt ad: átlagon felüli belmagasság (loftlakás-szerű érzés), bőséges természetes fény és sajátos hangulat jellemzi.

Igazi ritkaság a környéken: alig találni ehhez hasonló, tetőtéri lakást. A lépcsőház családias, kevés lakóval, csendes környezetben.

Környék:
A környék igen kedvelt: sok parkosított, gondozott közterület, fák, zöldligetek – ideális kertvárosias nyugalommal. A közeli Rákos-patak partján kialakított pihenőhelyek és sportpályák sok környékbeli kedvelt célpontjai. Az utcákat mérsékelt gépjárműforgalom jellemzi.

Közlekedés:
Villamos-, busz- és metróelérés viszonylag gyors; bevásárlási lehetőségek és szolgáltatások könnyen elérhetők.

A ház előtti közterületen lehetőség van autóparkolásra, ami nagy előny egy városi lakás esetében.

Ez a lakás ideális mindazoknak, akik tágas, világos, különleges hangulatú otthonra vágynak. Kiváló választás családoknak és pároknak, akik két hálószobát és nagy közösségi teret keresnek.

A NAPPALIRÓL és a HÁLÓKRÓL készült BÚTOROZOTT KÉPEK látványtervek. Céljuk a lakás arányainak és berendezhetőségének bemutatása.

Regisztrációs szám

H507214

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
lakás
Építési mód
tégla
Méret
101 m²
Bruttó méret
101 m²
Fűtés
Gáz cirkó
Belmagasság
400 cm
Lakáson belüli szintszám
1
Tájolás
Dél
Lépcsőház típusa
zárt lépcsőház
Állapot
Átlagos
Homlokzat állapota
Átlagos
Lépcsőház állapota
Építés éve
1955
Fürdőszobák száma
1
Fekvés
kertre néző
Víz
Van
Gáz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van

Helyiségek

nappali-konyha
45 m²
fürdőszoba
5 m²
hálószoba
25 m²
hálószoba
15 m²
Berkes-Jakus Kinga
Berkes-Jakus Kinga

Hitelszakértő

Irodánk kínálatából - XIII. kerület - Béke Residence

eladó lakás

Index image
8

eladó családi ház

Index image
22

eladó lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
11

eladó lakás

Index image
24

eladó családi ház

Index image
16

eladó családi ház

Index image
6

eladó lakás

Index image
22

eladó lakás

Index image
15