For sale apartment, H511275
Budapest IV. kerület, Újpest Kertváros

41,500,000 Ft

109,000 €

  • 41.5m²
  • 2 Rooms
  • ground floor
Exclusive Contract

KERTVÁROSI LAKÁS NAGY TERASSZAL, KIS KERTTEL

Újpest kertvárosi részén, csendes utcában eladó egy földszintes - sorházi jellegű - , 2 szobás lakás kis kerttel.

A LAKÁS alapterülete eredetileg (és tulajdoni lap szerint) 29 nm. 10 éve a mellette lévő garázs átépítésével egy plusz szoba és mosdó került kialakításra . Így jelenleg a hasznos alapterület 41,5 nm.
Jó méretű , kényelmes konyhája van,- közvetlen terasz-kapcsolattal.
Fürdőszoba jelenleg kádas, és wc-s. A lakásban egy külön vendég-wc kézmosóval is helyet kapott.
A lakás bejárata előtt van egy kis fedett terasz, a konyha előtt pedig egy nagy - szintén fedett - terasz. Körülötte néhány tőke szőlő teszi intimmé a teraszt és a házat.
A saját használatú kertrész egy gk-beállót is tartalmaz.
A társasház közös udvaráról egy saját tároló is elérhető, melynek mérete 6,5 nm.

MŰSZAKI ÁLLAPOT:
- 2016-ban teljes műszaki felújítást kapott, melynek során kicserélték az elektromos vezetékeket, fűtéskorszerűsítés történt, és a konyhát és fürdőszobát is felújították. Előtérben és vizes helyiségekben járólap van, nappaliban a régi fa parketta lett szépen felújítva.
A falakra Caparol márkájú bio lélegző festék került, mely mosható, megbízható és dekoratív.
Az épület kívülről 10 cm szigetelést is kapott,- a külső festése már az új tulajdonosára vár.

AZ ÉPÜLETBEN 4 lakás található, - sorházi jelleggel,- a meghirdetett lakás szélső lakás. Építése az 1940-es évekre tehető.

LOKÁCIÓ: - Újpest kellemes hangulatú kertvárosában található, jellemzően családi házak szomszédságában. Csendes utcából megközelíthető. 5-10 perces sétával több BKK járat is elérhető (buszok, villamos), Újpest Városközpont mintegy 1,5 km-re található.

AJÁNLOM mindazoknak , akik távol szeretnének élni a város zajától, mégis fontos nekik, hogy a belváros forgatagát elérjék 20 percen belül.
Akik szívesen veszik, hogy van egy kis kerjük, ahol kis konyhakertet/ virágoskertet lehet kialakítani, vagy a kutyus kedvére szaladgálhat.
Akiktől nem áll távol, hogy 1-2 apró részletet maguk véglegesítsenek rajta, saját ízlésükre alakítva.

Registration Number

H511275

Property Details

Sales
for sale
Legal Status
used
Character
apartment
Construction Method
brick
Net Size
41.5 m²
Gross Size
51 m²
Size of Terrace / Balcony
20 m²
Garden Size
60 m²
Heating
Gas circulator
Ceiling Height
290 cm
Orientation
North
Staircase Type
none
Condition
Good
Condition of Facade
Good
Condition of Staircase
Good
Year of Construction
1940
Number of Bathrooms
1
Position
garden-facing
Condominium Garden
yes
Water
Available
Gas
Available
Electricity
Available
Sewer
Available
Storage
Independent

Rooms

living room
19.35 m²
bedroom
9 m²
kitchen
6.7 m²
bathroom-toilet
3.4 m²
toilet-washbasin
1.4 m²
entryway
1.7 m²
terrace
20 m²
storage
6.5 m²
Andrejcsik Nikoletta
Andrejcsik Nikoletta

Credit Expert

From Our Office Listings - III. kerület - Csillaghegy

for sale apartment

Index image
24

for rent apartment

Index image
10

for sale apartment

Index image
11

for sale apartment

Index image
23