data_sheet.details.realestate.section.main.otthonstart_flag.label
For sale semi-detached house, DHZ028809
Budapest XIX. kerület,

119,900,000 Ft

308,000 €

  • 98m²
  • 4 Rooms
Exclusive Contract

Eladó újépítésű ikerház Kispest kertvárosban

Kispest családi házas övezetében eladó egy 2024-es építésű, 4 szobás, 2 fürdőszobás, nagy teraszos, prémium minőségben megépített, belső kétszintes családi ház

Az ingatlan egy saroktelken található 2 másik házzal osztatlan közös tulajdonban, de csak az egyikkel van közös fala és nem létesítettek társasházat, így lényegében nem teljesen ikerház. A 3 ház közül viszont ehhez tartozik a legnagyobb udvarrész. Az építkezés 2023-ban fejeződött be és 2024-ben kapta meg a használatba vételi engedélyt. Jogilag nem minősül újépítésűnek, mivel a mostani tulajdonosa nem a beruházó/építtető, de mivel még nem laktak benne, funkcionálisan mégis annak mondható.
A ház alsó szintjén található egy amerikai konyhás nappali, egy kádas fürdőszoba és egy garázs, valamint itt kapott helyet a gépészeti helyiség is. Az emeleten 3 hálószobát, zuhanyzós fürdőt és egy kényelmes méretű teraszt is találunk. Energiatakarékos, hőszivattyús rendszert építettek ki a házban, padlófűtéssel, valamint mennyezeti hűtés-fűtéssel. A garázs úgy van kialakítva, hogy igény esetén szobává is átalakítható, csak a garázsajtót kell ehhez kicserélni. Az udvar kényelmes méretű, nagyrészt füves területtel, de a kertrendezés az új tulajdonosra vár. 

Lokáció szempontjából is ideális választás, a 194-es, a 194B és a 999-es buszok megállója karnyújtásnyira található, de gépkocsival is rövid időn belül eljuthatunk a XVIII. és XIX. kerületek központi részeihez. Bevásárlás tekintetében az M5 bevásárlócentrum autóval pár perc alatt elérhető, mint ahogy minden, ami a mindennapi élet szükségleteihez kell.

Ajánlom mindenkinek, aki jó áron akar hozzájutni egy prémium minőségű új otthonhoz, akár családdal, akár párban, de kiadás szempontjából is van benne potenciál. A kertváros önmagáért beszél!


Jöjjön el, nézze meg és tegyen ajánlatot!!!

Registration Number

DHZ028809

Property Details

Sales
for sale
Legal Status
used
Character
house
Construction Method
brick
Net Size
98 m²
Gross Size
98 m²
Plot Size
200 m²
Size of Terrace / Balcony
12.8 m²
Heating
other
Ceiling Height
270 cm
Number of Levels Within the Property
2
Orientation
South
Condition
Excellent
Condition of Facade
Excellent
Year of Construction
2024
Number of Bathrooms
2
Position
courtyard-facing
Water
Available
Gas
On the street
Electricity
Available
Sewer
Available
Connected to Garden
yes

Rooms

room
11.6 m²
room
8.85 m²
room
8.85 m²
open-plan kitchen and living room
23.74 m²
bathroom-toilet
3.72 m²
bathroom-toilet
4.6 m²
balcony
12.85 m²
entryway
4.03 m²
corridor
5.24 m²
staircase
2.3 m²
staircase
2.3 m²
Helembai Dávid
Helembai Dávid

Credit Expert

From Our Office Listings - IX. kerület - Allure Residence

eladó lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
30

eladó lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
20

eladó lakás

Index image
14

for sale apartment

Index image
18