Eladó mezőgazdasagi ingatlan, M0002898
Kővágóörs

8 900 000 Ft

23 000 €

  • 22 375m²
Kiemelt megbízás

Erdős terület eladó Kővágóörsön!

Kővágóörs külterületi részén vált eladóvá ez a 2,2 hektáros erdős terület, mely legelőként szerepel a tulajdoni lapon.
A telek megközelíthetősége 2 kilométeres szakaszon SUV-val vagy terepjáróval lehetséges.
Aranykorona értéke: 4,70
Az ingatlan nem beépíthető, erdővédelmi terület, kifüggesztés köteles!

Védelmi rendeltetésű erdő övezet (Ev)
a) A terület elsődlegesen védelmi (környezetvédelmi, ill. természetvédelmi) rendeltetésű célokat szolgál.
b) A területen épület újonnan nem helyezhető el.
Védelmi erdőterületeken a folyamatos borítottság érdekében fakitermelés szálalásos módszerrel kell történjen. Az őshonos fajokból álló erdők kezelése csak természetes felújítással, a véderdőnek megfelelő élettartam biztosításával, szálaló kezeléssel történhet.
(4) A védelmi erdők esetén, ha az állományok egészségi állapota lehetővé teszi, az erdők vágás-érettségi korát megemelt értékkel kell megállapítani.


Amennyiben további kérdése van az ingatlannal kapcsolatban vagy szeretné azt megtekinteni kérem keressen az alábbi elérhetőségek egyikén!

Regisztrációs szám

M0002898

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jelleg
mezőgazdasági
Telek méret
22 375 m²

 

Edve János
Edve János

Hitelszakértő

Irodánk kínálatából - Révfülöp

eladó családi ház

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
26

eladó lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
25

eladó családi ház

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
31