Elérhető Otthon Start hitellel
Eladó lakás, H510000
Budapest VIII. kerület, Palotanegyed

71 490 000 Ft

186 000 €

  • 63m²
  • 2 szoba
  • magasföldszint

Felújítandó, két szobás lakás a népszerű Palotanegyedben!

Szépen átalakítható, 63 m2-es lakás eladó a Lőrinc pap tér közelében a VIII. kerületben!

Eladásra kínálok Budapest egyik legkeresettebb városrészében, a Palotanegyedben, egy felújítandó állapotban lévő, jelenleg két szobás lakást, amely könnyen három szobássá is alakítható. A környéket a patinás történelmi épületek, az egyetemek közelsége, a nyugodt mégis pezsgő városi élet jellemzi.
A lakás tökéletes választás új projektek kedvelőinek, akik saját képükre szeretnék formálni ingatlanjukat, akár befektetés, akár lakáscélú részre vásárolnak.

A lakás a belső udvarra néz, és a körfolyosó közepén helyezkedik el, így nincs eljárkálás az ablakok előtt sem, hiszen a szomszéd lakók két oldalról közelítik meg otthonaikat.
A ház lifttel is rendelkezik, a lakás tulajdoni lapon magasföldszinten, gyakorlatban első emeleti szinten helyezkedik el.

Az ingatlan ideális elosztással rendelkezik, a válaszfalak lebontásával, a belső terek átalakításával akár amerikai konyhás otthon és két különálló szoba is létrehozható.
Polgári jellegéből adódóan, valamint jelentős belmagasságának köszönhetően a lakás tágas, fűtését ideiglenesen elektromos fűtőtest látja el, míg a vízmelegítésért villanybojler felel.
A lakásban jelenleg gázóra nem található.

Kialakítás:
- Nappali, hálószoba, konyha-étkező, kamra, fürdőszoba, wc, előszoba

Állapot:
Az ingatlan felújítandó állapotú, igény szerint műszakilag és esztétikailag is átalakítható.

Költségek:
- villany: fogyasztás alapján, saját mérőórával
- közös költség: 24.000.-Ft (víz díját is tartalmazza)

A lakásról:
- a magasföldszinten (gyakorlatban 1. emeleten) található
- 63 m2
- liftes megközelítés
- NY-i fekvésű
- 350cm belmagasság
- konyha felől plusz bejárati ajtó van
- mindkét bejárati ajtó cserélve lett 3 éven belül
- parketta burkolat
- toalett külön helyezkedik el
- konyhában: vízmelegítő bojler
- fürdőszobában: bojler, kád
- tároló a pincében

A házról:
- szecessziós stílusban épült bérház, 1910- ben Benes Imre tervei alapján
- a homlokzat igényes és rendezett, a kapualj karbantartott
- 5 emeletes ház
- kultúrált lakóközösség
- kaputelefon (proxy-val és kóddal is működő rendszer)
- biciklitároló az udvaron
- rendezett pénzügyi helyzet

Környezet
Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, könnyedén megközelíthető a város bármely pontjától tömegközlekedéssel. A házhoz közel áll meg a 6,9,15-ös busz valamint 72 és 83-as troli, a 4-es és 6-os villamosok, valamint a 3 és 4-es metró. A lokáció minden szempontból előnyös hiszen, a Blaha Lujza tér és a Corvin negyed között a Harminckettesek teréhez közel helyezkedik el a lakás. Közelben találhatóak még szupermarketek, orvosi rendelő, posta, bankfiókok, szolgáltatások, edzőterem, gyógyszertár, éttermek, kávézók, mozi, Pázmány, ELTE, Semmelweis egyetemek, iskolák, óvodák, CORVIN bevásárlóközpont. A környéket gazdag kultúrális élet jellemzi, a Lőricz pap tér felől megközelíthető Mikszáth tér hangulatos kávézói , bárjai és éttermei mellett számos színház és galéria is helyet kap itt. E mellett a Nemzeti Múzeum és a Szabó Ervin Könyvtár is itt találhatóak. Az társasház egyirányú utcája biztonságos és csendes, nemrég díszburkolatot és új ültetett fákat kapott.

Befektetőknek és lakhatási célból vásárlóknak is kifejezetten előnyős vétel. Központi elhelyezkedése kényelmes közlekedést és elérhetőséget biztosít. A környéken több egyetem is elérhető, így a lakás a diákok és fiatal pályakezdők számára is ideális választás.

Az ingatlan per-, teher- és igénymentes.

Ha felkeltette az ingatlan az érdeklődését és szívesen lenne új lakója ennek kedves és korrekt tulajdonos birtokában lévő lakásnak, úgy forduljon hozzám maximális bizalommal és mindenben segítek.

Regisztrációs szám

H510000

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
lakás
Építési mód
tégla
Méret
63 m²
Bruttó méret
63 m²
Belmagasság
350 cm
Tájolás
Nyugat
Panoráma
városi panoráma
Lépcsőház típusa
körfolyosó
Állapot
Felújítandó
Homlokzat állapota
Lépcsőház állapota
Környék
csendes, jó közlekedés, központi
Építés éve
1910
Fürdőszobák száma
1
Fekvés
udvari
Közös költség
24000
Víz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van
Lift
van
Tároló
Önálló

Helyiségek

nappali
18 m²
hálószoba
18 m²
konyha
9.5 m²
ebédlő
6.1 m²
fürdőszoba
3.5 m²
fürdőszoba-wc
1.4 m²
előszoba
6.2 m²
kamra
1.7 m²

Irodánk kínálatából - XVIII. kerület - Kisfaludy út

eladó lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
17

eladó lakás

Index image
19

eladó panel lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
18

eladó lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
24

eladó lakás

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
14

kiadó lakás

Index image
29

eladó családi ház

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
22

eladó panel lakás

Index image
11

eladó családi ház

Index image
Elérhető Otthon Start hitellel
41