Eladó családi ház, H503033
Tápióság

19 900 000 Ft

50 000 €

  • 70m²
  • 3 szoba
Kiemelt megbízás

Eladó vályogház Tápióság egyik legjobb részén – kiváló elhelyezkedés, csendes környezet!

Tápióság egyik legkedveltebb, nyugodt utcájában kínálunk megvételre egy 70 m²-es, világos, jó elosztású vályogházat. Az ingatlan kiváló elhelyezkedésű: a buszmegálló és a bolt néhány perc sétával könnyen elérhető, így a mindennapi ügyintézés és közlekedés is egyszerű. A közelben található egy hangulatos kocsma is.

A ház három szobával rendelkezik, melyek tágasak és világosak, a természetes fény kellemes atmoszférát teremt. Az épülethez tartozik egy különálló, hagyományos kinti konyha, egy garázs, valamint több autóbeállási lehetőség is biztosított a telken belül.

A fürdőszoba nemrég esett át alapos felújításon, így modern és igényes kialakításával azonnal használható, további ráfordítást nem igényel.

A tágas, gondozott, szép kert ideális választás lehet pihenésre, kertészkedésre, vagy akár családi programok lebonyolítására is.

Az ingatlan tehermentes, azonnal költözhető, így akár rövid időn belül birtokba vehető.

Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget – ideális otthon lehet családoknak, idősebbeknek vagy vidéki nyugalmat kereső pároknak!

Regisztrációs szám

H503033

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
ház
Építési mód
vályog
Méret
70 m²
Bruttó méret
70 m²
Telek méret
626 m²
Fűtés
gázkonvektor
Belmagasság
268 cm
Tájolás
Kelet
Állapot
Átlagos
Homlokzat állapota
Átlagos
Építés éve
1950
Fürdőszobák száma
1
Víz
Van
Gáz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van

Helyiségek

nappali-konyha
18 m²
szoba
16 m²
szoba
11 m²
előszoba
10 m²
konyha
5 m²
fürdőszoba-wc
4 m²
Bartha Zoltán
Bartha Zoltán

Hitelszakértő

Irodánk kínálatából - II. kerület - Török utca

eladó családi ház

Index image
13

kiadó lakás

Index image
10

eladó sorház

Index image
23

eladó családi ház

Index image
27

eladó kereskedelmi ingatlan

Index image
10

eladó lakás

Index image
27