Eladó telek, DTK087560
Füle

9 750 000 Ft

25 000 €

  • 1 079m²
Kiemelt megbízás

Eladó építési telek Füle településen, közel a Balatonhoz!

Eladásra kínálunk egy gyönyörű, 1079 m²-es, belterületi építési telket Füle településén, a Balatontól, Székesfehérvártól, Siófoktól és Veszprémtől egyaránt könnyen elérhető, csendes és nyugodt környezetben. A telek teljesen körbekerített, és jelenleg 8 sor szőlő található rajta, melyek akár további hasznosításra is lehetőséget biztosítanak. Az ingatlanhoz víz és villany is csatlakozik, így az építkezés azonnal elkezdhető.

A terület néhány éve már kiparcellázásra került, és az építkezések is már elindultak a környéken, így ideális választás mindazok számára, akik szeretnének egy rendezett, fejlődő településen saját otthont kialakítani. Az M7-es autópálya mindössze 6 km-re található, a Buba bicikli út pedig közvetlenül átszeli a települést, így a környék tökéletes választás a természetkedvelőknek és aktív életmódot folytatóknak.

Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, hogy egy csendes, de jól megközelíthető helyen építkezzen! Keressen bizalommal, nézzük meg együtt!

Regisztrációs szám

DTK087560

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jelleg
telek
Típus
Fejlsztési célú telek
Méret
1 079 m²
Bruttó méret
1 079 m²
Telek méret
1 079 m²
Pince
values.realestate.pince.1
Kertkapcsolatos
igen
Tároló
Önálló

 

Várnai Zoltán Jenő
Várnai Zoltán Jenő

Hitelszakértő

Irodánk kínálatából - Székesfehérvár - Szent István tér

for sale family house

Index image
19

for sale apartment

Index image
11

for sale family house

Index image
19

for sale family house

Index image
33

for sale commercial property

Index image
22

for sale new construction apartment

Index image
19